Winyle

Vinu – najlepsze miejsce dla miłośników winyli

Vinu - winylowy świat

W historii muzyki co jakiś czas pojawiają się tzw. supergrupy. Kilku doskonałych muzyków z kilku popularnych zespołów skrzykuje się pod jednym sztandarem, by połączonymi siłami stworzyć jeszcze lepszą jakość. Polscy miłośnicy czarnej płyty mają właśnie okazję stać się częścią podobnej – tym razem winylowej – fuzji. 

Dziś połączenie Psychosondy z Vinu wydaje nam się rzeczą absolutnie naturalną. To się po prostu musiało stać. Przede wszystkim, dlatego że oba serwisy były dziełem tej samej grupy winylowych maniaków, a po drugie dla zwykłej wygody naszych czytelników. Dosyć przeskakiwania między serwisem dla pasjonatów winylowego lifestyle’u i wyszukiwarką czarnych płyt. Od teraz wszystko, co najlepsze i najbardziej niezbędne w świecie winyli znajduje się pod jednym adresem vinu.pl.

Vinu do czytania i oglądania

Wzorem znanej i lubianej PsychosondyVinu jest serwisem w całości poświęconym tematyce winylowej i okołowinylowej. Wciąż znajdziesz tutaj setki artykułów eksperckich, nowiny ze świata winyli, recenzje, wywiady i felietony.  Trzymamy rękę na pulsie, zapewniając regularną dostawę najlepszej i najświeższej treści. Nie znikają teksty, które być może mieliście okazję czytać na internetowych łamach Psychosondy. Od teraz, wszystkie dostępne są tutaj, na Vinu.

Z Vinu na imprezę

Wydarzenia to ciesząca się olbrzymią popularnością część serwisu, gdzie znajdują się informacje o zbliżających się giełdach, swapach i innych winylowych eventach. Teraz dodaliśmy do niej także przejrzysty formularz, dzięki któremu możesz dodać nowe wydarzenie, które po naszej weryfikacji widoczne będzie dla wszystkich użytkowników serwisu. Warto wiedzieć, że Vinu nie tylko umożliwia promocję eventu, ale także chętnie patronuje ciekawym przedsięwzięciom. Tylko u nas znajdziesz wszystkie winylowe i okołowinylowe imprezy w jednym miejscu.

Znajdź swój winyl

Cudowną bronią Vinu jest wyszukiwarka i porównywarka winyli w polskich sklepach płytowych. Dzięki temu narzędziu pozostajemy idealnym miejscem zarówno dla sklepów, które chcą przybliżyć swoją ofertę kolekcjonerom prawdziwego brzmienia, jak i dla samych klientów – niestrudzonych poszukiwaczy nowych i starych wydawnictw. Obecnie w bazie mamy ponad 25 000 winyli, które możesz przeglądnąć w ciągu… 1 sekundy. Wystarczy wpisać poszukiwanego wykonawcę bądź album w pasek wyszukiwania. Reszta to już po prostu zakupy.

Znajdź swój sklep

Jeśli płyty winylowe, to również i miejsca, w których można je kupić. Nowoczesny i jednocześnie niezwykle intuicyjny katalog polskich sklepów stacjonarnych oraz internetowych pomoże ci w winylowych poszukiwaniach. Tutaj poznasz opinie innych klientów o interesującym Cię sklepie. Zarówno właściciel, jak i klient za pomocą prostego formularza może przesłać nam informacje o nowym sklepie, pomagając w ten sposób w tworzeniu najbardziej aktualnej bazy winylowych miejsc w Polsce.

Poczuj się jak u siebie

Z połączenia znanego i lubianego serwisu jakim była Psychosonda z innowacyjną wyszukiwarką płyt winylowych, powstała najlepsza supergrupa, jaką tylko mogłeś sobie wyobrazić! Jesteśmy także rzecz jasna aktywni w social mediach. Dołącz do nas na FacebookuInstagramie czy Twitterze i bądź jeszcze bardziej na bieżąco z tym wszystkim, co dzieje się w winylowym świecie.

Stań się częścią Vinu! Bądź na czasie z najświeższymi wydarzeniami, czytaj najlepsze artykuły, dziel się opiniami, szukaj płyt, porównuj je, odwiedzaj ciekawe miejsca związane z czarną płytą. Zapraszamy!